Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на травневу серію вебінарів «Web of Science. Контрольні запитання»

Науковців ЗНУ запрошують на травневу серію вебінарів «Web of Science. Контрольні запитання»

Науковців ЗНУ запрошують на травневу серію вебінарів «Web of Science. Контрольні запитання»
08.05.2020 14:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінари наукова діяльність платформа Web of Science

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science до 31 травня 2020 р.

Серія вебінарів українською від компанії Clarivate Analytics цього разу проходитиме у форматі відповідей на часті запитання користувачів з «живою» демонстрацією.

Організатор – фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytic Ірина Тихонкова (Iryna Tykhonkova) – пропонує зареєструватися на один, два або всі три заходи, поставити у формі реєстрації запитання, на яке бажаєте почути відповідь, повідомити про вебінари науково-педагогічним працівникам, аспірантам, студентам ЗНУ.

Серія: Web of Science. Контрольні запитання

12 травня, 16:15-17:15

Тема: Web of Science – база, що дає відповіді

Тези: Як працювати з Web of Science поза межами установи? Скільки робіт за моєю темою є у Web of Science Core Collection? Якими мовами вони написані? В яких установах, країнах вони виконувалися? Як знайти контакти потенційних партнерів? Які фонди підтримували аналогічні дослідження? Як зберегти інформацію для подальшого використання? Де знайти повний текст статей? Що нам готує відкритий доступ? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2VUzZGE

13 травня, 16:15-17:15

Тема: Коли і чому втрачають автори та установи. Як запобігти цим втратам?

Тези: За якими критеріями оцінюють наукову діяльності автора та установи? Які основні наукометричні показники існують? До чого призводить їх коректне і некоректне використання? Які здобутки автора та установи є у Web of Science та InCites? Як їх проаналізувати? Що дасть такий аналіз? Помилки в презентації досягнень автора і установи. Чим допоможуть авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, Google Scholar, ResearchGate та профіль установи? Як їх створити та підтримувати в актуальному стані? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2VVc0qI

14 травня, 16:15-17:15

Тема: Публікації в міжнародних виданнях

Тези: Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде рецензування/публікація? За яким форматом оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання

Реєстрація: https://bit.ly/3c9H8s4

Із питань вебінарів і доступу до Web of Science звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини