Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри обліку та оподаткування ЗНУ перемогли на всеукраїнському та міжнародному конкурсах науково-дослідних робіт

Уже кілька років поспіль студенти кафедри обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) перемагають у всеукраїнських олімпіадах з фаху та в конкурсах наукових робіт. Цього року кафедра ще раз підтвердила професіоналізм викладачів, та високий рівень знань, які отримують студенти, і навіть одержала перемогу не тільки на всеукраїнському, а й на міжнародному рівні.

У м. Києві, в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Облік та оподаткування». На конкурс було подано 118 студентських наукових робіт. Галузева конкурсна комісія визаила переможцями конкурсу 32 роботи. Студентка кафедри Обліку та оподаткування ЗНУ Вікторія Калінчук отримала Диплом 1 ступеня. Її науковий керівник – доктор економічних наук, професор Неля Проскуріна.
Найвище досягнення кафедри обліку та оподаткування – це перша перемога на Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідних робіт із фаху, який відбувся в Комратському державному університеті (республіка Молдова). Студентка 3 курсу Яна Безнос, отримала Диплом 2 ступеня, за наукову роботу на тему «Development of the country's competitiveness on the basis of reforming the system of population social protection». Її науковий керівник – завідувач кафедри обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор Надія Шмиголь. Ця перемога стала можливою не тільки завдяки фаховим знанням, але й досконалому володінню іноземними мовами студентами 3 курсу, яким Надія Миколаївна на своїх лекціях дає певний обсяг матеріалу англійською мовою.
Колектив економічного факультету вітає Вікторію Калінчук, Яну Безнос та їх наукових керівників, професора Нелю Проскуріну та завідувача кафедри, професора Надію Шмиголь і зичить їм творчої наснаги, професійного зростання та нових досягнень у науковій роботі!

Економічний факультет