Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті представники деканату й студактиву обговорили актуальні питання освітнього процесу в режимі онлайн

12.05.2020 14:45 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес онлайн-конференція зустріч декана зі студактивом

Днями на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч декана Людмили Омельянчик зі студентським активом у форматі онлайн-конференції Zoom. У конференції взяли участь: заступник декана з навчальної роботи Максим Малько, заступник декана з наукової роботи Віра Копійка, заступник декана з виховної роботи Вікторія Яранцева, а також завідуючі кафедрами Віктор Лях, Олександр Бражко, Валерій Домніч, Олександр Рильський. Студентський актив був представлений головою студентської ради факультету Єлизаветою Кобилянською та студентами бакалаврату Анастасією Торянік, Юлією Балабухою, Ганною Джос, Дариною Колісник та іншими.

Перед початком заходу представники студради провели анкетування студентів у соцмеражах, де вони ставили актуальні для них питання. Під час зустрічі декан факультету відповіла на нагальні запитання від студентів щодо організації навчання за дистанційною формою в період карантину.
Максим Малько розповів студентам про особливості проведення практик на біологічному факультеті у період карантину. Віра Копійка нагадала студентам про можливість отримання додаткових балів із позанавчальної діяльності за участь в онлайн-конференціях. Зокрема, 13 травня відбудеться засідання секції «Біологічні науки» загальноуніверситетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука - 2020» в онлайн-форматі.
Студентам, які проживають у гуртожитках нашого університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), нагадали про можливість після завершення навчального року 30 червня та виселення їх із гуртожитків здійснити перерахунок за комунальні послуги, враховуючи перебування їх на карантині вдома. Крім того, деканат біологічного факультету нагадав студентам, які планують вступати до магістратури, про необхідність реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови, яка триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року.
У рамках профорієнтаційної роботи на біологічному факультеті ЗНУ було створено канал у мережах Telegram та Viber, де абітурієнти можуть задати питання щодо вступу на всі освітні рівні за покликанням: https://t.me/biozu У разі виникнення питань старости груп та активні студенти можуть безпосередньо звернутися до кураторів, заступників декана, адже вже декілька років на біологічному факультеті для швидкої координації зі студентами працює група «Старостат» у мережі Viber.
Наприкінці заходу декан біологічного факультету Людмила Омельянчик подякувала студентам за активну життєву позицію та висловила сподівання, що вони докладуть зусилля та гарно завершать навчальний рік. Вона нагадала, що студентський актив та викладачі біологічного факультету тісно співпрацюють у режимі онлайн.

Біологічний факультет