Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету – учасники зустрічі з Міністром юстиції

Студенти юридичного факультету – учасники зустрічі з Міністром юстиції

12.05.2020 14:20 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес дистанційне навчання онлайн-зустріч із Міністром юстиції України

За ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць та заступника декана з виховної роботи Кирила Алімова, студенти-правники постійно беруть участь у цікавих юридичних заходах, що відбувається в онлайн-просторі. Один із них – онлайн-діалог із Міністром юстиції України Денисом Малюською, де були присутні більш ніж 30 студентів юридичного факультету ЗНУ.

Під час заходу було обговорено такі ключові питання, як імплементація Закону України «Про фінансовий моніторинг», запуск Міністерством нового Єдиного державного реєстру, ефективність антирейдерської діяльності Мін’юсту, третейське судочинство, реформування системи судової експертизи та інше.
Студенти отримали багато позитивних вражень, ознайомилися з важливою та цікавою інформації для себе як для майбутніх провідних фахівців країни.

Юридичний факультет