Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення начальника відділу виховної роботи Світлани Кондратенко щодо умов поселення у студентські гуртожитки ЗНУ на 2020-2021 навчальний рік

13.05.2020 10:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи відеозвернення студентські гуртожитки

Нещодавно у виші оприлюднили відеозвернення начальника відділу виховної роботи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Світлани Кондратенко щодо умов перебування мешканців у студентських гуртожитках у період карантину і поселення студентів на 2020-2021 навчальний рік. Світлана Вікторівна розповіла про роботу, яку здійснюють фахівці відділу, і про онлайн-формат подання електронних документів. Ознайомитись із відеозверненням можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=b1OnoDJl8SA

Свій виступ начальник відділу виховної роботи адресувала студентам, вступникам та їхнім батькам, пояснивши, у якому форматі триває робота фахівців відділу у період карантину. Світлана Вікторівна зазначила:

- Нещодавно закінчився термін прийому електронних заяв та документів, які надійшли від студентів старших курсів, які претендують на поселення у студентські гуртожитки ЗНУ наступного року. Така практика триває вже сьомий рік поспіль, за цей час був відпрацьований певний алгоритм дій, що значно полегшує процес збору й обробки відповідної документації.

Надалі фахівці відділу формують списки для факультетів, звіряють інформацію, що надійшла в електронному вигляді, із фактичною базою даних на відповідність. Періодично актуалізується й перелік тих студентів, які залишилися мешкати в гуртожитках. У період карантину проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи, триває відповідна роз’яснювальна робота серед мешканців гуртожитків. На базі ЗНУ працює практичний психолог, який у режимі онлайн надає консультації та поради, що допомагають подолати труднощі ізоляції. Окрім цього, представники відділу підтримують постійний зв’язок зі студентами пільгових категорій.

Детальну інформацію про функціонування студентських гуртожитків та умови поселення студентів можна переглянути на сторінці відділу виховної роботи за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html Також слідкуйте за актуальними новинами на сайті новин ЗНУ, у відповідних групах у Viber і Telegram.

Зверніть увагу на те, що ЗНУ має 5 гуртожитків у 3 районах м. Запоріжжя. Плата за проживання в наступному році не буде змінюватися. При цьому університет допомагає й буде допомагати й надалі студентам проходити всі стадії оформлення субсидій. Окрім іншого, після карантину, запевняють фахівці, мешкати в гуртожитках ЗНУ буде ще зручніше, адже у весняно-літній період тут тривають ремонтні роботи з модернізації.