Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту ЗНУ вдосконалюють педагогічну майстерність

Незалежно від незвичного для учасників освітнього процесу формату занять, робота на кафедрі промислового та цивільного будівництва факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувається, як завжди, ефективно.

Якість навчально-виховної роботи науково-педагогічних працівників залежить, перш за все, від їхньої професійної кваліфікації. Однією з форм підвищення якості викладання є взаємні відвідування занять, оскільки це дає можливість колегам ділитися професійним та педагогічним досвідом, вдосконалювати педагогічну майстерність. В умовах карантину зазнали змін майже всі звичні обом сторонам навчального процесу форми занять, це позначилося й на взаємовідвідуванні. У другому семестрі воно відбувається в online-режимі.

Одне з таких занять із дисципліни «Логістичні аспекти забезпечення будівельних об’єктів» провела завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва Ірина Арутюнян у групі 8.1929-пцб. Заняття «відвідали» доцент Марина Полтавець і старший викладач кафедри Наталія Данкевич.

Свій підхід до викладення теми «Організація і планування будівельного виробництва» продемонструвала на відкритому занятті доцент Марина Полтавець. На онлайн-лекції були присутні її колеги по кафедрі. Значний інтерес у студентів груп БУД-18бд, БУД-18-2бді, 6.1929-пцб-с, 6.1929-мбг-с, 6.1929-вв-с і у колег викликала лекція «Технологія процесів монтажу будівельних конструкцій», яку, відповідно до графіка взаємних відвідувань викладачами кафедри, читала старший викладач кафедри Наталія Данкевич. На занятті були присутні к.т.н. А.І. Юхименко й професор І.А. Арутюнян. Відкрите заняття «Іженерна геодезія» доцента кафедри промислового та цивільного будівництва Артем Юхименка для груп 6.1929-пцб, 6.1929-мбг «відвідали» професор Ірина Арутюнян і старший викладач Наталія Данкевич. А на занятті доцента Іллі Мальованого з групою 8.1929-пцб (дисципліна «Моніторинг технічного стану будівель і споруд») «побувала» завідувач кафедри Ірина Арутюнян.

Узагальнюючи результати проведених взаємовідвідувань, завідувач кафедри Ірина Арутюнян зазначила, що підсумком цього стало підвищення ефективності навчального процесу, ведення педагогічної роботи, більш тісна інтеграція наукових розробок викладачів в науково-дослідну роботу кафедри та ЗНУ загалом.

Кафедра промислового та цивільного будівництва

Інженерний інститут