Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася відеоконференція для викладачів і співробітників, задіяних у проведенні цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання

13.05.2020 15:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зовнішнє незалежне оцінювання Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти відеоконференція

Цього року Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно виступатиме базою для проведення пробного ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та для основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Представники вишу завжди відповідально підходили до участі у цих важливих для вступників заходах, надаючи не лише площу для проведення ЗНО, але й кваліфікований персонал. Викладачі та співробітники університету успішно виконують обов’язки старших інструкторів, інструкторів і чергових на пункті проведення ЗНО.

Тож 12 квітня для них влаштували відеоконференцію на базі Zoom-платформи. Організатором заходу стала відповідальна за пункт проведення ЗНО, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів.
Напередодні всі учасники відеозустрічі в онлайн-режимі отримали необхідні для підготовки матеріали, зокрема презентацію про алгоритм проведення зовнішнього незалежного оцінювання та зразки необхідних документів. На початку зустрічі Галина Володимирівна привітала всіх учасників і нагадала, що цього року згідно з рішенням МОН України, відбудуться пробні ЗНО та основна сесія. Уже відомі дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання: 15 і 17 червня. Щодо основної сесії, то можливі два варіанти: з 25 червня по 17 липня чи з 17 серпня до 4 вересня.
Проведення ЗНО буде можливе за дотримання низки протиепідемологічних вимог: між учасниками повинна бути відстань у 1,5 м, вони, як і старший інструктор й інструктор, мають бути в масках під час написання робіт і перебування на території пункту проведення ЗНО, їх мають забезпечити антисептиком тощо. Крім того, усім учасникам нагадали про необхідність до 15 травня пройти сертифікаційні тести, які б підтвердили рівень їхніх знань і надали змогу працювати інструкторами та старшими інструкторами.
На прикладі презентацій, наданих Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти, присутні ще раз розглянули розклад роботи пунктів проведення ЗНО, алгоритм дій інструкторів і старших інструкторів та їхні основні обов’язки, речі й документи, які повинні мати при собі персонал пункту й самі учасники ЗНО, заборони й правила, яких вони мають дотримуватись, можливу присутність громадських спостерігачів, проведення технологічних перерв, оформлення документів, оплату за участь у зовнішньому незалежному оцінюванні тощо. Крім того, учасники відеоконференції розібрали типові ситуації, які можуть виникнути під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та правильний алгоритм дії при кожній із них.
Також учасники заходу мали змогу поставити всі актуальні для них запитання й отримати на них вичерпні відповіді від Галини Микитів. Вона запевнила, що на всі відповіді, які виникнуть у персоналу пункту проведення ЗНО під час підготовки до нього, обов’язково нададуть відповіді. Галина Микитів подякувала всім за участь у відео конференції та висловила сподівання, що й цього року колектив ЗНУ, як і завжди під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання, спрацюють професійно й злагоджено.