Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу здійснили віртуальну літературну подорож

Студенти Економіко-правничого коледжу здійснили віртуальну літературну подорож

Чотирнадцятого травня студенти 1 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали змогу вирушити в «екскурсію» знайомими літературними творами, які вивчали впродовж навчального року. Крім власне організатора «літературної подорожі», викладача зарубіжної літератури Федючок І.З., до заходу приєдналися заступник директора коледжу з НВР Данілкіна О.В. та куратор Калашник Я.В. Учасники за допомогою презентації гіда згадували письменників, поетів та їхніх героїв, брали участь у турах вікторини. Крім того, й самі мали змогу презентували свою «настільну» книгу, давали аргументовані відповіді на запитання «Чи потрібна книга людині майбутнього в епоху інформаційних технологій?» або «Творчість яких письменників захопила і якими думками збагатили вас?».

Напередодні подорожі викладач запропонувала студентам робити нотатки у плейкасті для підбиття підсумків роботи. Екскурсанти дійшли висновків, що вивчення літератури – це серйозна постійна кропітка, але приємна й радісна робота. Режим карантину – не завада для знайомства з новими авторами, їхніми творами і героями. Студенти, як і раніше, готові описувати результати своєї роботи, формулювати висновки. Вони усвідомлюють важливість дослідницької діяльності для вирішення будь-яких завдань. Майбутні соціальні педагоги вже навчились критично осмислювати інформацію, отриманої з різних джерел, дистанційно взаємодіяти з викладачами в інтерактивному режимі за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. І сьогодні студенти готові представляти результати своїх досліджень, здатні до толерантного міжкультурного спілкування, самоорганізації та самовдосконалення, вільно орієнтуються в інформаційному просторі з використанням комп'ютерних засобів.

Економіко-правничий коледж