Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти енергобудівельного відділення Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ навчаються за допомогою інтернет-ресурсів

19.05.2020 13:21 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж енергобудівельне відділення освітній процес дистанційне навчання

Карантин – не завада на шляху до здобуття нових знань і навичок, вважають у Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу). Сьогодні коледж є одним із найстаріших освітніх закладів регіону. Тут здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців на базі 9-х і 11-х класів та закладів професійно-технічної освіти за багатьма спеціальностями, які користуються попитом у світі, серед них видавництво та поліграфія, прикладна механіка, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, будівництво та цивільна інженерія, теплоенергетика тощо.

Під час карантину зі всіх спеціальностей коледжу відбуваються online-заняття і для зручності студентів на сайті оприлюднений графік проведення консультацій викладачів з усіх дисциплін предметно-циклових комісій. Проводячи занять зі студентами, викладачі використовують різноманітні ресурси, серед яких Google Classroom; конференції в Google Hangouts і Google Duo; консультації з налаштування AutoCad за допомогою програми Team Viever, а також контроль знань за допомогою Google Forms.
Як розповіла викладач енергобудівельного відділення Альона Луценко, викладачі спеціальності «Теплоенергетика» та «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції») докладають максимум зусиль для успішного засвоєння матеріалу студентами за допомогою вищезазначених сервісів. «Наші студенти, – підкреслила Альона Олексіївна, – завжди можуть у будь-який зручний для них спосіб отримати консультації викладачів. Ми використовуємо листуванням в Viber, електронну пошту, консультуємо в телефонному режимі тощо».
Студенти спеціальності «Теплоенергетика» й «Будівництво та цивільна інженерія» Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ активно долучаються до дистанційної форми навчання та охоче працюють з навчальним матеріалом. Серед предметів, які зараз вивчаються на курсі, – основи проєктування джерел теплопостачання; інженерна графіка та основи нарисної геометрії; автоматизація регулювання СТС; теплотехнічні вимірювання; комп’ютерна графіка; теплотехніка; теплопостачання тощо.
Студенти коледжу вдячні своїм викладачам – Світлані Гавриленко (завідувач енергобудівельного відділення), Анжелі Потаповій, Валентині Свиридович, Анні Дичок, Ларисі Ратниковій, Оксані Зубковій та Альоні Луценко, які постійно перебувають з ними на зв'язку, охоче приходять на допомогу, постійно консультують, щоб допомогти засвоїти матеріал під час семінарських занять, а потім якомога краще виконати завдання, скласти тестування та отримати високий рейтинг.

Інженерний інститут