Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики відбулося онлайн-засідання круглого столу

22.05.2020 10:20 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту засідання круглого столу співпраця з роботодавцями

19 травня співробітники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з ТОВ «Сільпо-фуд» провели засідання круглого столу в режимі on-line на тему: «Нові можливості для розвитку в умовах обмежень: міф чи реальність?».

За допомогою інформаційних технологій до круглого столу мали змогу долучитися більше п’ятдесяти учасників, в тому числі студенти, які в умовах карантину змушені перебувати вдома в рідних містах нашої та сусідніх областей. Головними спікерами заходу стали заступник директора з операційної діяльності ТОВ «Сільпо-фуд» Олена Коваленко, НR-директор регіону Схід Ольга Ядчишина та менеджер з персоналу ТОВ «Сільпо-фуд» Галина Іванченко.

Спікери поділились безцінним практичним досвідом розробки та впровадження інноваційних ідей щодо актуальних механізмів адаптації величезної мережі супермаркетів ТОВ «Сільпо-фуд» до вимог карантинних обмежень. Представниками торгової мережі презентовані унікальні «підприємницько-карантинні» підходи в організації торгівлі, а саме: нові види сервісів, нові види комунікацій із клієнтами, нові види мотивації співробітників, удосконалені логістичні рішення. Окремо увага присутніх під час дискусії була сфокусована на питанні забезпечення заходів безпеки для гостей та співробітників мережі. Швидке реагування та імплементація інновацій від ТОВ «Сільпо-фуд» наочно продемонструвала студентам, що теоретичні засади економіки, концепції менеджменту, маркетингу та логістики які вони вивчають в університеті запроваджуються в реальних умовах ведення підприємницької діяльності та адаптації бізнесового середовища до непередбачуваних умов зовнішнього середовища.

Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики пишається багаторічною плідною співпрацею з потенційними роботодавцями регіону та стейкхолдерами університету, яка допомагає постійно оновлювати та адаптувати до сучасних вимог зміст освітніх програм та тримати в тонусі академічне середовище.

Факультет менеджменту