Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Твої три кроки до професійної майстерності: крок перший – практика на підприємстві

Твої три кроки до професійної майстерності: крок перший –   практика на підприємстві
22.05.2020 14:27 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут освітній процес практика співпраця з роботодавцем

Шановний абітурієнте! Напевно, ти вже зробив правильний вибір і обрав для себе спеціальність, яка дозволить тобі бути впевненим у майбутньому, отримувати гідну заробітну плату, побудувати стрімку кар’єру та стати учасником безлічі цікавих заходів від ТОВ «Метінвест Холдинг». Незабаром ти успішно складеш ЗНО чи вступні іспити і станеш студентом інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) чи Запорізького металургійного коледжу ЗНУ!

Саме з цього й почнеться твоє професійне становлення. Тобі неодмінно допоможуть в цьому пізнавальні лекції, цікаві практичні та лабораторні заняття. Але щоб стати справжнім професіоналом, цього замало. Необхідно познайомитися з виробництвом і своєю майбутньою професією безпосередньо на підприємстві. І в цьому тобі допоможуть ознайомча та виробнича практики на одному з провідних підприємств металургійної галузі України ПАТ «Запоріжсталь»!

Під час ознайомчої практики ти дізнаєшся багато цікавого про етапи створення металу, структуру виробництва та напрямки розвитку підприємства. А починаючи з третього курсу, вже зможеш пройти виробничу практику з працевлаштуванням, отже й отримати свою першу заробітну плату на комбінаті! Обравши таку практику, ти зробиш перший крок у стабільне та успішне майбутнє!

Та не забувай, твій успіх починається саме з навчання в Запорізькому національному університеті!