Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету взяли участь у науковій конференції малої академії управління бізнесом «Цифрові трансформації»

25.05.2020 11:04 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет наукова діяльність онлайн-конференція

Двадцять третього травня відбулася онлайн-конференція «Цифрові трансформації», яку традиційно організовували МАУБ ПНЗ «КРЦМтаШ» спільно з економічним факультетом ЗНУ. У заході взяли участь декан економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), професор Алла Череп, заступник декана з наукової роботи Ліна Худолєй і доцент кафедри економічної кібернетики Сергій Іванов.

Також на конференцію були запрошені: представниця Зеленого центру «Метінвест» Запоріжжя Чепельова В.Є., викладачі англійської та німецької мови різних установ Запорізької області в якості сторонніх експертів. Череп А.В. зробила доповідь на тему «Необхідність цифрових трансформацій в умовах коронавірусної пандемії COVID- 19», в якій відобразила готовність сфери освіти до карантинних обмежень та надання, в цих умовах, якісних освітянських послуг. Худолєй Л.В. представила  доповідь на тему «Економічний факультет ЗНУ у співпраці з МАУБ», в якій відобразила участь економічного факультету в літній школі МАУБ та запросила учнів до екскурсії-онлайн на факультет. Іванов С М. доповів учасникам заходу на тему «Вплив коронавіруса на онлайн-процеси в економіці», в якій розкрив фактори впливу на процеси енергоефективності й енергозбереження на підприємствах.

Куратором конференції була методист, керівник МАУБ Старікова Олена Михайлівна. В конференції взяли участь більше 30 осіб. Вихованці МАУБ (7-9 класи) підготували 16 доповідей англійською мовою з актуальних питань цифрових трансформацій у таких онлайн-галузях:

• заняття спортом (Олександр Геєць і Кирило Дмитренко),
  • медичні консультації (Антон Зайцев),
  • доставка їжи (Яніс Морозов та Маргарита Амінова),
  • шопінг ( Дмитро Іващенко),
  • яскраві подорожі (Антон Кузьменко),
  • змістовне проведення дозвілля, прогулянки музеями світу (Захарова Анна),
  • кібербезпека (Єгор Жигайлов),
  • дистанційна робота з дому наших батьків та її переваги (Кирил Лобас).

Найбільш жвавою дискусією запам'яталися доповіді Олійник Даніїла щодо індустрії онлайн-ігор, Светличного Анатолія та Тарана Сергія щодо дистанційного навчання, його форми роботи у школах, недоліки та шляхи покращення. Приємно, що присутні на конференції батьки, теж відкрили для себе нові грані цифрових трансформацій нашого життя та підтвердили, що ми – сучасні, знаходимося на правильному освітньому шляху та завжди на високому рівні.

Всі учасники наукової конференції, які виступили та брали участь у обговореннях, отримали електронні сертифікати з цифровими підписами двох сторін – декана економічного факультету ЗНУ, д.е.н., професора Череп А.В. та директора ПНЗ «КРЦМтаШ» Хвастик М.В.

Худолєй Л.В.

доцент, заступник декана з наукової роботи економічного факультету