Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час карантину в ЗНУ відремонтували покрівлю корпусу інженерного інституту ЗНУ та піддашок навчального корпусу №2

Під час карантину в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прискореними темпами проводиться комплекс масштабних ремонтно-будівельних робіт, що виконуються силами представників ремонтно-будівельної групи адміністративно-господарської частини та підрядних організацій. Усі ці масштабні перетворення відбуваються під пильним контролем ректора Миколи Фролова і проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра.

Час, коли корпуси та аудиторії у результаті карантинних обмежень залишаються безлюдними, активно використовують будівельники для здійснення ремонтів, реконструкцій, модернізацій тощо, і загалом – для створення максимально комфортних умов для проведення вступної кампанії–2020 та підготовки до нового навчального року. Першокурсників і студентів старших курсів наразі зустрінуть оновлені навчальні аудиторії, лабораторії, відремонтовані й оснащені новітнім обладнанням, широкі світлі коридори, які впускають більше світла завдяки оновленим великим вікнам, прозорим дверям і багато іншого.

Нещодавно завершилися ремонтні роботи з відновлення піддашку на крівлі навчального корпусу № 2, який знаходився в аварійному стані. Будівельники відновили тут бетонні укріплення і вкрили їх руберойдом по всьому периметру даху. Наразі можна побачити, як сучасно він виглядає, додаючи довершеності загальному вигляду будівлі. Завершилися також ремонтні роботи покрівлі, які здійснювалися на даху навчального корпусу № 7 (інженерний інститут ЗНУ). Тут відбулися заміна стяжки й покриття.

Обидві будівлі вже готові до початку нового навчального року і до осінньо-зимової негоди, яку представники університетського колективу зможуть зустріти у комфортних і теплих приміщеннях університету.

Інші масштабні комплексні роботи, про які ми вже писали, й надалі тривають у будівлях ЗНУ. Матеріали можна переглянути за покликанням:

Окрім цього, на території студмістечка відбулося традиційне весняне озеленення клумб: тут було висаджено понад 700 кущів різноманітних квітів (петунії, пеларгонії тощо). Ці роботи здійснювалися силами співробітників адміністративно-господарської частини, які працюють у різних корпусах ЗНУ, та представників факультетів.

Олена Хлистун