Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив інженерного інституту Запорізького національного університету вітає Марину Ажажу із захистом докторської дисертації!

Колектив інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) щиро вітає Марину Андріївну Ажажу із затвердженням Міністерством освіти та науки України (14.05.2020 № 627) докторської дисертації щодо присудження наукового ступеня доктора наук у галузі державного управління.

Дисертацію було захищено в Класичному приватному університету на засіданні спеціалізованої ради Д 17.127.03 за науковою спеціальністю 25.02.02 «Механізми державного управління». Колеги та друзі бажають Марині Андріївні нових здобутків на науковій та педагогічній ниві, натхнення та подальших цікавих досліджень, реалізації яскравих, креативних ідей і нестандартних рішень. Нехай підґрунтям подальшого наукового розвитку й плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, підтримка рідних, друзів і колег!

Інженерний інститут