Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП організували онлайн-зустріч із випускниками Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Двадцять другого травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшла онлайн-зустріч декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко зі студентами Економіко-правничого коледжу, групи К 231/2-17, освітньої програми «соціальна педагогіка» (231 «соціальна робота»).

На заході були присутні декан Ольга Пономаренко, завідувач кафедри соціальної педагогіки і спеціальної освіти, професор Наталія Заверико та заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету, доцент кафедри соціальної педагогіки і спеціальної освіти Олена Лещенко.

Зустріч було організовано за сприяння директора Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олени Грибанової, завідувача відділення ЕПК Ірми Федючок, а також за участі викладачів коледжу Катерини Тарасової, Ольги Ковтун. Метою зустрічі стало інформування випускників ЕПК про особливості вступу на старші курси за о/п «соціальна педагогіка», «спеціальна освіта» тощо. факультету соціальної педагогіки та психології.

Під час заходу студентки коледжу ставили різні питання декану Ользі Пономаренко: про умови вступу, про можливість навчання на двох спеціальностях одночасно, питання щодо виплати соціальної стипендії, можливість навчання за індивідуальним графіком, про спеціалізацію у дипломах бакалавра за спеціальностями «соціальна педагогіка», «спеціальна освіта», «психологія», про можливість проживання в гуртожитку, питання про заочне навчання за спеціальністю «спеціальна освіта» тощо.

Представники факультету соціальної педагогіки та психології розповіли про умови вступу на старші курси, про особливості навчання на факультеті, перспективи працевлаштування випускників. Студентки Економіко-правничого коледжу освітньої програми «соціальна педагогіка» подякували за змістовну зустріч, надану інформацію, що допоможе їм у вступі на бажані спеціальності.

Факультет соціальної педагогіки та психології вдячний директору Економіко-правничого коледжу Олені Грибановій за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу.

Факультет соціальної педагогіки та психології