Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота студенток факультету соціології та управління призвела до змін в кадровому менеджменті ПАТ «Запоріжсталь»

Факультет соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) сприяв реалізації інноваційних рішень в управлінні персоналом на промислових підприємствах міста Запоріжжя в рамках кейс-чемпіонату M. Student champ «Метінвест» на інноваційній платформі casers.org.

Ідеї команди факультету в складі Валентини Мащиц і Вікторії Марченко та під керівництвом доцента Олега Масюка на тему «Адаптація персоналу в перший рік роботи на підприємстві» були відзначені дирекцією компанії «Метінвест», рішення команди було визнане кращим в місті Запоріжжі, а рекомендації знайшли практичне відображення в змінах у кадровому менеджменті ПАТ «Запоріжсталь».

Вітаємо! Факультет соціології та управління співпрацює з лідерами і виховує лідерів.

Факультет соціології та управління