Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Твої три кроки до професійної майстерності: крок другий – стажування на підприємстві

Ні для кого не таємниця, що сьогодні студенти здебільшого поєднують освіту з роботою. Отже, якщо ти вирішиш не лише навчатися, а й працювати, то подумай, чи варто обирати для себе місце роботи, яке не пов’язане з твоєю майбутньою професією? Напевно, краще розпочати трудову діяльність відразу з обраної спеціальності, а щоб праця не впливала на навчання, почати зі стажування на підприємстві. Завдяки співпраці між ПАТ «Запоріжсталь» і Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), у студентів інженерного інституту ЗНУ та Запорізького металургійного коледжу така можливість є.

Користь від стажування на ПАТ «Запоріжсталь» важко переоцінити. Воно дозволить тобі розпочати трудову діяльність під керівництвом майстра своєї справи, оволодіти практичним досвідом, адаптуючи отриманні в університеті знання до професійних обов’язків. Ставши учасником цієї програми, ти зможеш знайти для себе саме ту ділянку виробництва, яка найбільше відповідає твоїм схильностям і прагненням. І головне, стажування – це можливість для тебе якнайкраще проявити себе та стати тим, хто розпочне стрімку кар’єру на підприємстві ПАТ «Запоріжсталь»!

Пам’ятай, обираючи для себе спеціальності металургійного напрямку, ти обереш успішне майбутнє! А перший крок до твого успіху - це навчання в Запорізькому національному університеті!