Анонси / Новини / Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує всіх охочих завітати на День відкритих дверей

28.05.2020 09:36

Другого червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) о 14.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їхніх батьків. Захід відбудеться в форматі відео-конференції в Zoom. Ідентифікатор конференції: 753-0584-2804 Пароль: 02062020

Для майбутніх вступників та їхніх батьків викладачі та керівництво коледжу розповість про особливості вступу 2020 року, про освітні можливості коледжу, матеріально-технічну базу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ, про перелік спеціальностей, зокрема про нові спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» та інше.
Нагадаємо, що ЕПК – це сучасний коледж, який пропонує 12 конкурентноспроможних спеціальностей, в якому працює найдосвідченіший колектив педагогів та навчається 835 студентів, для яких організовано цікаве студентське життя.
Також під час відеоконференції представники коледжу дадуть відповіді на питання батьків, наприклад, щодо практичної складової в освітньому процесі, місць державного замовлення на різних спеціальностях, умов вступу тощо.
Крім того, абітурієнти матимуть можливість взяти участь 2 червня в майстер-класах за конкретними напрямами і спеціальностями коледжу, які відбудуться також в форматі Zoom-зустрічей (кімнат) онлайн. На цих зустрічах будуть виступати викладачі, які викладають відповідні фахові дисципліни за напрямами, а також студенти різних спеціальностей розкажуть про переваги, особливості навчання та студентське життя.
Крім того, 18 червня відбудеться ще одна онлайн-зустріч в Zoom для батьків о 18 годині, де вони зможуть детально дізнатись відповіді на всі актуальні для них запитання щодо вступу до ЕПК 2020 року.