Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники філологічного факультету познайомили старшокласників Запорізької школи № 84 з особливостями ЗНО та вступу-2020

28.05.2020 12:51 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Травень – дуже відповідальний місяць для абітурієнтів 2020 року, адже уже 25 червня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестом з математики. І тому на часі у цьогорічних випускників та учасників вступної кампанії 2020 року дуже важливі питання: успішне проходження державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання та особливості вступу до закладів вищої освіти. На запрошення класного керівника 11 класу Запорізької школи № 84 Олени Єрьоміної доцент кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко провела консультацію для старшокласників, яка відбувалась онлайн із використанням сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom.

Інтерактивні питання та створені онлайн-«хмарки» із власних асоціацій «Що для школярів є ЗНО» та «Яку спеціальність та заклад вищої освіти для її здобуття учні хочуть обрати?» допомогли одразу включити школярів у спілкування.

Терміни проведення ЗНО та вступної кампанії у 2020 році; особливості визначення «порогового» балу; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; розрахунок конкурсного балу вступника; вступ за квотами; порядок подання заяв; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти; особливості та переваги навчання за освітніми програмами Запорізького національного університету – невеликий перелік питань, які стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

До основної сесії ЗНО ще є достатньо часу для успішної підготовки до складання тестування, а тому школярам були окреслені типові помилки учасників ЗНО, надано цінні поради та «лайфхаки» щодо умов успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Ірина Бакаленко розповіла про особливості та переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету ЗНУ; можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання; практичну підготовку студентів; закордонні практики у Болгарії та Польщі; цікаве та насичене подіями студентське життя; різноманітні університетські та факультетські заходи.

Школярі отримали відповіді на всі актуальні для них питання, а надана інформація переконала майбутніх вступників у тому, що кожен з них може стати успішним студентом, а в подальшому й успішним спеціалістом у своїй професії.

Філологічний факультет