Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти відділення економіки та інформаційних технологій Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ активно долучилися до дистанційної форми навчання

Для освітньої галузі карантин – це не тільки ускладнення навчального процесу, а й привід набути нових професійних навичок, зокрема, проведення занять в online-форматі. Таке навчання відбувається й на відділенні економіки та інформаційних технологій Запорізького гідроенергетичного коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Дистанційне навчання пов’язане із використанням online-платформ, які вже адаптували викладачі відділення економіки та інформаційних технологій коледжу під потреби конкретної освітньої програми. У захисті курсових проектів, проведенні практик, виконанні практичних робіт, семінарських занять, у контролі знань учасникам освітнього процесу допомагають ресурси Google та online-конференції Zoom. На Google Classroom викладені лекції, практичні завдання. Активізувалося листування електронною поштою, спілкування у Viber, Telegram Messenger та Skype, консультації в телефонному режимі тощо.

Як розповідає викладач спеціальних дисциплін Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ Ірина Пупирєва, студенти спеціальності видавництво та поліграфія активно долучилися до дистанційної форми навчання та охоче працюють з навчальним матеріалом. Для них така форма занять є більш звичною ніж для студентів багатьох інших спеціальностей, майбутні поліграфісти сміливо втілюють в свої розробки дійсно цікаві, сучасні та креативні ідеї. А викладачі візуально оцінюють дизайн, композицію та якість верстки курсових проєктів з дисципліни «Дизайн друкованої продукції» та макетів журналів навчальної практики з комп’ютерного верстання, надають професійні поради студентам. Портфоліо студентів поповнюються цікавими роботами.

Як впевнені студенти спеціальності, їхня спеціальність – видавництво та поліграфія – це перспективно! Олександрі Кисельовій дуже подобається й теоретична, й практична бази, адже дівчина опановує багато програм, виконує цікаві завдання. Олександра, як і її одногрупники, постійно відчуває справжню підтримку від викладачів. Навіть online вони завжди поруч.

Студент 3 курсу Олександр Кузьмін поділився своїми враженнями від практичної роботи над завданнями, які виконуються online: «Викладацький склад у нас в коледжі найкращий! Педагоги завжди готові допомогти нам розібратися в тому, чого ми не розуміємо, з ними цікаво дізнаватися про щось нове. А практика, яка під час карантину стала більш складною, адже ми демонструємо викладачеві те, що робили абсолютно самостійно, - це, взагалі, найцікавіше в нашій спеціальності. Розмірковуючи, як мені краще виконати завдання, отримую неймовірне задоволення

Взятий під час карантину в гідроенергетичному коледжі темп організації занять дозволить студентам отримати якісні знання й високі оцінки на заліках і іспитах. А випускники, завершивши навчання, зможуть отримати роботу своєї мрії, творчу та захоплюючу!

Інженерний інститут