Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МОН України і компанія Clarivate Analytics запрошують науковців ЗНУ на навчання із використання Web of Science Core Collection

МОН України і компанія Clarivate Analytics запрошують науковців ЗНУ на навчання із використання Web of Science Core Collection

МОН України і компанія Clarivate Analytics запрошують науковців ЗНУ на навчання із використання Web of Science Core Collection
29.05.2020 14:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінар наукометрична база даних Web of Science

Міністерство освіти і науки України та компанія Clarivate Analytics запрошують наукову спільноту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection. Чотири вебінари спеціально організовані для керівників закладів, членів редколегій, наукових співробітників, аспірантів і студентів. Докладніше – за покликанням: bit.ly/2XDOaiO

За інформацією організаторів, після кожного вебінару зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

Лекторка – експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics Ірина Тихонкова – анонсує як будуть проходити відеолекції:

2 червня, вівторок, 16:15-17:15

Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection

Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де, в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговоримо питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/2LY6cXy

3 червня, 16:15-17:15

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії за якими проходить відбір. Проговоримо як оцінити власне видання, порахувати цитування що має у Web of Science Core Collection, визначити які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, DOI. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація: https://bit.ly/2ZDdZm1

4 червня, 16:15-17:15

Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, коригування, використання

Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки у певному форматі. Відповіді на запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/3d0Jkmb

5 червня, 16:15-17:15

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

За даними Web of Science можна визначити яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.

Реєстрація: https://bit.ly/3cZL0ws

2 червня, 11:00-13:00 також відбудеться за окремою програмою спільний вебінар компаній Clarivate та Антиплагіат "Плагіат та його наслідки для журналів, організацій і авторів".

Реєстрація: https://bit.ly/2ZhWzLg 

На всі заходи необхідна попередня реєстрація, після якої на електронну пошту прийде повідомлення з гіперпосиланням, за яким варто розпочати підключення за 10 хв до початку події. Операційна система ХР не підтримується Webex, мають бути встановлені останні версії браузерів. Можливе підключення з планшета або смартфона.

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини