Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає із 60-річчям тренера та викладача Сергія Жесткова!

Колектив ЗНУ вітає із 60-річчям тренера та викладача Сергія Жесткова!

01.06.2020 10:08 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров я та туризму привітання ювілей

Днями свій ювілей відзначав старший викладач кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Сергій Геннадійович Жестков. Понад п’ятнадцять років його сумлінної праці пов’язані з активною діяльністю на благо рідного для нього Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Увесь цей час Сергій Геннадійович спрямовує свої зусилля на залучення молоді до занять спортом і до ведення здорового способу життя, а також – на організацію різноманітних цікавих спортивних змагань і заходів для студентської молоді, викладачів і співробітників університету.

Активний та ініціативний, Сергій Жестков – добре відомий усій університетській спільноті як викладач, тренер, керівник спортивних секцій і висококваліфікований суддя спортивних змагань, зокрема головний суддя щорічної студентської спартакіади ЗНУ. Він – випускник факультету фізичного виховання 1986 року за фахом «Фізичне виховання. Вчитель фізичної культури». Проте власне спортивний фах він обрав одразу після служби в армії, відколи у 1981 році влаштувався на роботу тренером із легкої атлетики. Багато років він працював у спортивних закладах (спортивне товариство «Динамо», СК «Стріла»), ДЮСЩ ДСО «Локомотив», шкільним вчителем фізичного виховання. В університеті Сергій Геннадійович розпочав свою викладацько-тренерську діяльність із 2004 року – на кафедрі фізичного виховання, де спочатку він обіймав посаду викладача. Значний досвід педагогічної роботи дозволив йому одразу опинитися в центрі громадського життя університету, багатьох його спортивних подій.

Сергій Геннадійович ніколи не зупинявся на досягнутому: майстер спорту, спеціаліст вищої категорії, він постійно підвищував свою кваліфікацію і рівень знань, зокрема у 2006-2007 рр. – на базі школи педагогічної майстерності ЗНУ. Уже багато років, працюючи зі студентською молоддю різних факультетів університету та Економіко-правового фахового коледжу, він повсякчас сприяє формуванню національної свідомості своїх вихованців, їхньої особистісно-ціннісної орієнтації, активної життєвої позиції та загалом виховує гармонійних, фізично розвинених особистостей.

Сергій Жестков – автор методичних рекомендацій, навчально-методичних посібників, що присвячені загальним питанням фізичного виховання та легкої атлетики. У низці його наукових статей розглядаються окремі методичні питання в галузі легкої атлетики та ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, футбол), а також загальні питання фізичної культури та розвитку культурного спортивного простору в Україні та за кордоном тощо.

Увесь студентський та викладацький колектив ЗНУ, ставлячись до Сергія Жесткова із особливою теплотою та пошаною – як до колеги, друга, наставника, тренера – бажають йому всіляких життєвих гараздів, невичерпної енергії та нових звершень! А також чекають наступних цікавих і захопливих подій спортивного характеру, до організації та проведення яких, як і завжди, долучатиметься Сергій Геннадійович!