Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оприлюднено наказ МОН про перейменування коледжів ЗНУ

Оприлюднено наказ МОН про перейменування коледжів ЗНУ

22 травня Міністерством освіти і науки України підписано наказ №678 про перейменування відокремлених структурних підрозділів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ця процедура здійснена відповідно до пунктів 6, 16 частини другої статті 36 Закону України «Про вищу освіту», пункту 1 частини першої статті 31 Закону України «Про фахову передвищу освіту» та частини четвертої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи подання Запорізького національного університету від 07 лютого 2020 року № 01.01-20/254 та протокол № 6 засідання Вченої ради Запорізького національного університету від 28 січня 2020 року.

Відтепер Економіко-правничий коледж ЗНУ має назву Відокремлений структурний підрозділ «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ», Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ перейменовано на Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ», Запорізький металургійний коледж ЗНУ – на Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», а Торговий коледж ЗНУ – на Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ».

Згідно з наказом МОН України, цим відокремленим структурним підрозділам буде надано окремі права фінансово-господарської самостійності, зокрема права вести окремий баланс, відкриття реєстраційного рахунку в органах Державної казначейської служби з правом мати код мережі, печатку та штамп.

Детально з наказом можна ознайомитись за покликанням: http://epkznu.com/wp-content/uploads//2020/05/%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7_%D0%BC%D0%BE%D0%BD_%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D1%83.pdf