Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету Аліна Свіденко – переможниця всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

01.06.2020 16:01 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука конкурс студентських наукових робіт перемога

Двадцять дев’ятого травня на базі Національного авіаційного університету в онлайн-режимі відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права». На конкурс надійшло понад 60 наукових робіт із 35 закладів вищої освіти з 20 регіонів України. Авторитетна галузева конкурсна комісія провела рецензування робіт і визначила 15 найкращих робіт для захисту на підсумковій науково-практичній конференції. Серед її учасників була й представниця юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліна Свіденко, чию роботу відзначили як одну з кращих на конкурсі.

Відкриваючи конференцію, голова оргкомітету конкурсу, ректор НАУ Володимир Ісаєнко, зазначив: «Проведення наукових студентських заходів такого рівня ще раз доводить, що тільки взаємодія освіти та науки забезпечить якісну підготовку конкурентоздатного фахівця у сфері права, готового швидко реагувати на виклики сучасного глобалізованого світу».

Із вітальним словом до учасників конференції звернулись голова галузевої конкурсної комісії, проректор з наукової роботи Володимир Харченко та модератор, заступник голови галузевої конкурсної комісії, декан юридичного факультету Ірина Сопілко. Вони побажали студентській науковій еліті успішної презентації своїх наукових здобутків, не зупинятись на досягнутому і надалі продовжувати збагачувати наш інтелектуальний потенціал.

Учасники конкурсу доклали максимум зусиль для того, щоб гідно продемонструвати не тільки свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати власного дослідження.

Запорізький національний університет представляла слухачка магістратури Аліна Свіденко з науковою роботою на тему: «Право особи на вищу юридичну освіту та гарантії його реалізації в Україні в сучасних умовах трансформації праворозуміння та правореалізації» (науковий керівник – д.ю.н., професор, член-кореспондент НАПрНУ Тетяна Коломоєць).

Доповідь Аліни була відзначена, як одна з найкращих, про що свідчить не лише отримана грамота «Кращий оратор», а й диплом 1 ступеня!

Юридичний факультет пишається такими здобутками і щиро вітає переможницю Аліну Свіденко та її наукового керівника, декана юридичного факультету Тетяну Коломоєць.

Юридичний факультет