Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ став співорганізатором міжнародного наукового симпозіуму International Scientific Symposium «CURRENT TRENDS IN NATURAL SCIENCES»

01.06.2020 16:21 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність онлайн-симпозіум

Другий рік поспіль Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) є одним зі співорганізаторів міжнародного наукового симпозіуму International Scientific Symposium «CURRENT TRENDS IN NATURAL SCIENCES». Цього року важливий науковий захід відбувся 07 - 09 травня в м. Пітешті (Румунія) на базі Університету міста Пітешті. Через карантинні заходи по всій Європі цей захід було проведено онлайн.

Доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики біологічного факультету ЗНУ Олена Бойка стала членом організаційного та наукового комітетів симпозіуму. Також науковиця виступила з доповіддю на секції «Біологія» 8 травня.

Розповідаючи про свої враження від участі в цьому симпозіумі, вона зазначає, що вперше брала участь у роботі конференції онлайн, і це виявилось дуже цікавим та захопливим досвідом. Крім того, це продемонструвало, що повноцінна наукова робота та презентація її можлива навіть у такий скрутний час.

За словами Олени Бойкої, дружні стосунки між науковцями нашого закладу вищої освіти та румунським університетом поліпшують імідж нашого закладу серед інших європейських вишів. Таке співробітництво привертає увагу до роботи наших науковців, а також дозволяє шукати партнерів для подання заявок на отримання грантів і здійснення транскордонних досліджень у багатьох галузях науки. Варто відзначити, що участь ЗНУ як співорганізатора у важливих наукових заходах стає доброю традицією для наших румунських колег.

Біологічний факультет