Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія)

У ЗНУ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія)

У ЗНУ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія)
01.06.2020 16:47 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ міжнародних зв’язків міжнародна діяльність Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю Угода про співробітництво

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) підтримує тісні зв’язки з іноземними закладами вищої освіти, оскільки інтеграція в європейський освітній простір неможлива без плідної співпраці з іноземними партнерами. У травні 2020 року ректором ЗНУ Миколою Фроловим був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія).

Меморандум окреслює перспективні напрями спільної роботи, зокрема заходи освітнього, наукового, спортивного і культурного характеру, розробку та реалізацію спільних наукових та освітніх проєктів. Зважаючи на важливість наукової роботи та значних здобутків українських і латиських науковців, після перемовин було підписано Угоду про співробітництво в науково-дослідній галузі.

За словами начальника відділу міжнародних зв`язків Аліни Осаул, ефективність розвитку міжнародної співпраці університету ґрунтується, в першу чергу, на ініціативі та кропіткій роботі факультетів. Підписання Меморандуму, Угоди про наукове співробітництво, а також Договору про співпрацю між Відділом комп’ютерного дизайну та мистецтва, Відділом психології Балтійської міжнародної академії й факультетом соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету стало можливим, завдяки декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко.

 

Схожі новини