Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія)

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) підтримує тісні зв’язки з іноземними закладами вищої освіти, оскільки інтеграція в європейський освітній простір неможлива без плідної співпраці з іноземними партнерами. У травні 2020 року ректором ЗНУ Миколою Фроловим був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Балтійською міжнародної академією (м. Рига, Латвія).

Меморандум окреслює перспективні напрями спільної роботи, зокрема заходи освітнього, наукового, спортивного і культурного характеру, розробку та реалізацію спільних наукових та освітніх проєктів. Зважаючи на важливість наукової роботи та значних здобутків українських і латиських науковців, після перемовин було підписано Угоду про співробітництво в науково-дослідній галузі.

За словами начальника відділу міжнародних зв`язків Аліни Осаул, ефективність розвитку міжнародної співпраці університету ґрунтується, в першу чергу, на ініціативі та кропіткій роботі факультетів. Підписання Меморандуму, Угоди про наукове співробітництво, а також Договору про співпрацю між Відділом комп’ютерного дизайну та мистецтва, Відділом психології Балтійської міжнародної академії й факультетом соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету стало можливим, завдяки декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко.