Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні програмісти Економіко-правничого фахового коледжу успішно завершили переддипломну практику

02.06.2020 13:43 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес переддипломна практика

Двадцять шостого травня майбутні програмісти – студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн Zoom-конференції звітувалися про завершення переддипломної практики і продемонстрували розроблені за її час програмні продукти. На заході була присутня комісія у складі: завідувач практики Інна Кирилова, завідувач економічного відділення Тетяна Волошко, керівники практики Наталя Миронова, Юлія Твердохліб, Ганна Неласа, Юлія Лимаренко, Вікторія Шевченко.

У своїх презентаціях студенти відобразили весь процес розробки своїх програмних засобів від проектування до реалізації. Вони продемонстрували сайти та мобільні застосунки різного роду направленості, зокрема: інтернет-магазини, ігрові застосунки, веб-сайти організацій, застосунки з використанням методів інтелектуального аналізу даних та інші актуальні на сьогодні види програмних продуктів. Наприклад, комісія заслухала доповіді на тему:

1. Проєктування та розробка адаптивного веб-сайту для допомоги людям з обмеженими можливостями (Максим Басовський).
  2. Проєктування та розробка інтерактивної системи для керування командною розробкою програмного забезпечення (Євген Бойко).
  3. Розробка сайту з продажу електронних засобів за допомогою технології React.JS (Владислав Кістрінь).
  4. Програмна реалізація методів інтелектуального аналізу даних для перевірки відповідності кандидатів на посади в ІТ-компанії (Микита Кравець).
  5. Розробка мобільного застосунку для допомоги бездомним тваринам із використанням фреймворку Flutter Design (Ілля Шведов).

Варто зазначити, що деякі студенти обирали для розробки програмні засоби соціальної спрямованості, що демонструє високу соціальну відповідальність молодого покоління. Пройде менше місяця – і молоді програмісти захистять дипломні роботи за опрацьованими ними під час переддипломної практики проєктами й отримають кваліфікацію молодших спеціалістів.

Економіко-правничий фаховий коледж