Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні видавці та редактори захистили творчі проєкти

Майбутні видавці та редактори захистили творчі проєкти

03.06.2020 10:20 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес захист проєктів

Другого червня відбулась кількагодинна онлайн-демонстрація студентами освітньої програми «Видавнича справа та редагування» факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) власних доробків, підготовлених під керівництвом Тетяни Плеханової, Наталі Романюк, Наталі Тяпкіної, Інни Горбенко, Галини Микитів та Анастасії Кондрико. Випускники бакалаврату розробили цілу низку професійно оформлених і цікавих за змістом проєктів. Серед доробків були як вже існуючі електронні, так і макети друкованих видань.

Зокрема, Дмитро Ковальов презентував створений та монетизований ним Інтернет-журнал «MOST», яким уже користуються мешканці Запоріжжя, а Наталка Гнатів ініціювала сайт для фанатів «Marvel», де можна знайти чимало зібраної нею інформації про продукцію компанії.

Поліна Боровик познайомила присутніх із результатами реалізації своїх умінь та навичок у комп’ютерній графіці на сторінках квітневого номера журналу «VIP club», де дівчина працювала дизайнером.

Сергій Губа, Тетяна Жогло та Ірина Горчакова започаткували цілий розділ на сайт кафедри видавничої справи та редагування. Розділ орієнтований на абітурієнтів, а тому містить цілу низку інтелектуальних ігор на перевірку знань, пов’язаних із фахом, тестових та інтерактивних завдань.

Марина Балабан та Дар’я Ясінова створили електронний словник із редакторсько-видавничої діяльності, де навели тлумачення понад 500 професійних термінів та понять. Словником зможуть користуватися всі охочі після публікації на сайті кафедри.

Поліна Черненко та Марина Бабак розробили бот, пов’язаний із правописом української мови, де в режимі онлайн можна миттєво перевіряти себе на знання норм літературної мови та, як результат, ставати грамотнішими та освіченішими.

Анастасія Шевченко створила цілий пакет мультимедійної інфографіки про Запорізький національний університет, що популяризуватиме заклад освіти на будь-яких ресурсах. Ознайомитися з її проєктом можна за покликанням: http://znuashevchenko.tilda.ws/znuashevchenko

Анастасія Каташинська та Андрій Тогобіцкій уклали профорієнтаційну брошуру про освітню програму, де на 24 сторінках виклали актуальну інформацію про діяльність кафедри як структурного підрозділу факультету журналістики та потенційні можливості студентів та випускників.

Також Сергій Ужва презентував свій персональний сайт-портфоліо редактора, а Богдан Малих – макет глянцевого журналу для автолюбителів.

Більшість студентів уже працюють за фахом, а тому мають не лише теоретичні уявлення про обрану професію, а й практичні навички впровадження отриманих знань. Тому кожен з проєктів відзначений цілісністю, завершеністю, професійністю.

Кафедра видавничої справи та редагування вітає студентів з успішним захистом проєктів і запрошує до навчання в магістратурі.

Факультет журналістики