Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стань стипендіатом ТОВ «Метінвест Холдинг»!

Стань стипендіатом ТОВ «Метінвест Холдинг»!

Сьогодні в Україні академічну стипендію отримують близько 40% студентів, тож більшість юнаків і дівчат змушені не тільки навчатися, а й працювати. Але в студентів інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) є можливість отримувати додаткову фінансову підтримку від ТОВ «Метінвест Холдинг»!

Увага! Стати учасником стипендіальної програми може кожний, хто навчається за профільними спеціальностями холдингу! А це, передусім, спеціальності металургійного напрямку; охорона праці та навколишнього середовища; комп’ютерні науки тощо. І неважливо, навчаєшся ти на першому курсі чи вже вступив до магістратури; за державним замовленням чи на контрактній основі, в будь-якому разі ти можеш стати стипендіатом від ТОВ «Метінвест Холдинг». Щоб стати учасником програми, тобі потрібно лише мати високий рейтинг, бо стипендія призначається виключно за підсумками його формування.

Стипендіальна програма триває, й сьогодні в ЗНУ її учасниками вже стали близько 130 хлопців і дівчат, а незабаром і ти можеш стати одним із них! Зроби свій крок в успішне майбутнє, стань одним зі студентів інженерного навчально-наукового інституту чи математичного факультету Запорізького національного університету. І ти не лише зможеш стати стипендіатом ТОВ «Метінвест Холдинг», а й отримаєш сучасну спеціальність, яка дозволить тобі гарантовано працевлаштуватися й бути впевненим у своєму успішному професійному майбутньому!

Інженерний навчально-науковий інститут