Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у міжнародній дистанційній зустрічі, присвяченій пандемії COVID-19

Тридцятого травня відбулася відеозустріч «Nearness іn Times of Distance», під час якої представники вишів п’яти країн поділилися професійним та особистим досвідом щодо ситуації коронавірусної пандемії та карантину. Усі учасники заходу є давніми партнерами Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Зустріч координували представники Університету прикладних наук Магдебург-Стендаль професори Вольф Бльомерс, Фріц Віш, Юрген Вольф (Німеччина). Також у заході взяли участь професори Девід Родрігес (Лісабонський університет), професори Університету Порту Антоніо Магалайеш та Фернанда Родрігес (Португалія), науковці Осе-Брітт Фальк та Бенгт Ерікссон (Швеція), професор Йон Дафіноу (Ясський університет Румунії). Україну на зустрічі представляли доцент Світлана Пащенко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), доцент Людмила Романенкова (ЗОГО «Флоренс») та представник ЗНУ – заступник декана з міжнародної роботи факультету СПП, доцент кафедри психології Наталія Мосол.

Під час зустрічі міжнародна команда науковців обговорила різна аспекти теми – вплив пандемії COVID-19 та карантину на соціоекономічну ситуацію в країні, на професійну діяльність та особисте життя, важливість психологічної підтримки.

Викладачі різних країн також поділилися досвідом дистанційного навчання та визначили його потенціал та певні недоліки. Серед «мінусів» виключно дистанційного навчання визначили відсутність живого спілкування викладачів та студентів, котре не має технічних обмежень та надає можливості особистісно взаємодіяти. Захід був інформаційно та емоційно насиченим.

Наприкінці зустрічі учасники обговорили потенційні можливості подальшої міжнародної співпраці.

Факультет соціальної педагогіки та психології