Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Компанія Unicheck Україна запрошує на вебінар «Академічна доброчесність онлайн. Реальний досвід ЗВО»

03.06.2020 13:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність академічна доброчесність вебінар

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно залучає програмний продукт Unicheck для перевірки дисертаційних досліджень і наукових статей. Укладений 2020 року новий договір із компанією «Unicheck. Україна» дозволяє проводити перевірку всіх магістерських робіт на предмет несанкціонованих текстових запозичень.

4 червня 2020 р., об 11:30 компанія Unicheck Україна проводить на платформі Zoom відео-конференцію «Академічна доброчесність онлайн. Реальний досвід ЗВО».

Цей вебінар дасть відповіді на питання:

- як організувати процес перевірки робіт на плагіат у закладі освіти, якщо ви щойно його почали;

- як налаштувати зручну комунікацію між адміністраторами сервісу та викладачами;

- як легко розв'язати безліч питань під час роботи з сервісом;

- як розподілити резерви сервісу між викладачами;

- як контролювати процес використання сервісу;

- як спростити роботу викладачів під час сесії;

- як інтегруватися з системою управління навчанням, якщо вона вже працює у ЗВО.

Топові спікери компанії поділяться своїми секретами успіху та інноваційними підходами у впровадженні академічної доброчесності. Вони розкажуть, як їм вдається налагодити онлайн-роботу з перевірки студентських текстів, дисертацій, наукових журналів. Також спікери розкриють секрети командної роботи своїх підрозділів та пояснять, як їм вдається підтримувати академічну доброчесність під час дистанційної роботи.

Спікери:

Андрій Сідляренко, комерційний директор Unicheck Україна

Наталія Солоп, менеджерка з розвитку Unicheck Україна

Ольга Бершадська, керівниця Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Євгенія Кулик, керівниця відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Реєстрація: https://unicheck.zoom.us/meeting/register/tJYpc-qqpzgpGdZ4CwOpXxu8U_oYvLxWUHDA

Наукова бібліотека