Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології провели науково-методичну студентську конференцію «Мистецька освіта: традиції та перспективи»

У Запорізькому національному університеті в онлайн-форматі на платформі Zoom відбулась науково-методична студентська конференція «Мистецька освіта: традиції та перспективи». Захід провели 28 травня за ініціативи кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Робота конференції тривала за двома секціями: «Теоретико-методичні основи мистецької освіти» та «Історія театру, персоналії та мистецький досвід». У рамках засідання конференції були представлені доповіді, у яких науковці презентували результати інноваційних, креативних і творчих розробок та досліджень.

Участь у заході зі своїми теоретичними роботами взяли 46 студентів та 11 викладачів кафедри акторської майстерності та дизайну, які підтримали наукові інтереси студентів спеціальності «Сценічне мистецтво».

Підсумком наукової конференції стало підвищення ефективності, якості розробки та ведення наукових досліджень, більш тісна інтеграція наукових робіт студентів і викладачів у науково-дослідну роботу кафедри та Запорізького національного університету загалом.