Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ готується ювілейна «Книга-збірка творчості студентів і викладачів»

У ЗНУ готується ювілейна «Книга-збірка творчості студентів і викладачів»

05.06.2020 14:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури філологічний факультет центр культури ювілей університету збірка творчості студентів і викладачів

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) веде свій літопис від Олександрівської учительської семінарії, яка згодом готувала трирічні педагогічні курси для вчителів початкових шкіл. Чергове перетворення принесло нашому вишу статус педагогічного технікуму, який в 1930 році й був реорганізований в інститут народної освіти. Із 1985 року виш вже заслужив горде звання державного університету. А 2004 рік приніс Запорізькому державному університету статус національного!

Зараз Запорізький національний університет став справжнім центром освіти й науки, одним із найвідоміших класичних університетів України, залишаючись серед лідерів освітніх послуг нашої держави. Володар почесних звань «Лідер вищої освіти України», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» – ЗНУ активно крокує назустріч своєму 90-річчю.

Ювілейний рік став не тільки часом підведення підсумків становлення та розвитку вишу. Законна гордість всього колективу за свою славетну історію, за звершення й здобутки впродовж майже 90 років знаходить вихід в різноманітних заходах: симпозіумах, конференціях, виставках тощо.

Не залишилися осторонь і наше чудове студентство, наші колеги. Тому поспішаємо порадувати всіх талановитих і творчих – поетів, співаків, письменників, музикантів, акторів і художників – чудовою новиною. Центром культури ЗНУ разом із філологічним факультетом ініційовано створення до 90-річчя Запорізького національного університету «Книги-збірки» творчості студентів та викладачів.

Шановні колеги, дорогі студенти! Якщо ви маєте таланти щодо написання віршів і  прозових творів, складаєте авторські пісні та казки, або в вас є іскра таланту митця, художника-ілюстратора та ви можете зробити гарні ілюстрації, звертайтеся до Іллі Лук‘яненка (@ilyalukuanenko) та надсилайте свої роботи. Разом творимо історію нашого ЗНУ!