Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рішенням акредитайційної комісії визнали акредитованими низку освітньо-професійних програм Економіко-правничого й Гідроенергетичного фахових коледжів ЗНУ

05.06.2020 15:08 Все Головні новини Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж Гідроенергетичний фаховий коледж акредитація освітньо-професійних програм

Рішенням акредитаційної комісії від 03 червня 2020 року (протокол № 139) у низці вітчизняних закладів освіти визнали акредитованими освітньо-професійні програми за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. До переліку таких ЗВО увійшли два коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University): Економіко-правничий фаховий коледж та Гідроенергетичний фаховий коледж.

Для Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ первинну акредитацію пройшла освітньо-професійна програма «Видавнича справа та редагування» (061 «Журналістика»). Для Гідроенергетичного фахового коледжу – «Фінанси, банківська справа та страхування» (072 «Фінанси, банківська справа та страхування»), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), «Прикладна механіка» (131 «Прикладна механіка») і «Галузеве машинобудування» (133 «Галузеве машинобудування»).

Ознайомитися з протоколом рішення акредитаційної комісії можна за покликанням: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj