Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулося zoom-засідання в рамках конференції ЗНУ «Молода наука-2020»

Нещодавно на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції «Журналістика» у межах ХІІІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Молода наука-2020» на популярній платформі zoom. Загалом цього року 44 дослідницькі розвідки студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури представляли фахову секцію факультету.

Апробацією наукових досліджень стала презентація робіт під час online-засідання секції, яка дала можливість доповідачам розкрити свої ораторські здібності, уміння презентувати свої напрацювання та вправно орієнтуватись у темі під час відповідей на запитання. Цікаво, наочно, результативно говорили про соціальні мережі, фотожурналістику, копірайтинг, блоги, медіаосвіту, рекламу та відеоігри.

Для деяких учасників – це лише початок наукового шляху, але першокурсники впевнено заявили про свої журналістикознавчі пошуки, а деякі вже працюють над магістерськими роботами, тож їхні виступи стали приводом для обговорення проблематики, методології майбутного дослідження.

Яскраві фото, важлива статистика та оригінальні ідеї – ось, чим запам’яталася дистанційна зустріч:

Кот Інна, студентка магістратури, (наук. кер.: к.філол.н., доц. Доценко К.О.) «Використання інструментарію реклами під час формування мотивації у відеоіграх»;

Вітер Валерія, Любасенко Юлія, студентки 2 курсу, (наук. кер.: к.філол.н., доц. Санакоєва Н.Д.) «Використання Instagram stories при просуванні у соціальних мережах»;

Губіна Анастасія, студентка 2 курсу (наук. кер.: к.філол.н., доц. Доценко К.О.) «Військова фотожурналістика в Україні: сучасний вимір»;

Данилюк Наталія студентка 1 курсу (наук. кер.: к.соц.ком., доц. Любченко Ю.В.) «Медіаосвітні проєкти в Україні»;

Радченко Яна, студентка 3 курсу (наук. кер.: к.соц.ком., доц. Сіріньок-Долгарьова К.Г.) «Роль соціальних мереж у роботі сучасних онлайнових видань»;

Вербицька Ксенія, студентка 2 курсу (наук. кер.: к.філол.н., доц. Санакоєва Н.Д.) «Роль візуального оформлення у формуванні іміджу факультету журналістики в соціальній мережі Instagram»;

Мельничук Микола студент магістратури (наук. кер.: к.соц.ком., доц. Сіріньок-Долгарьова К.Г.) «Українська блогосфера на екологічну тематику»;

Сопрун Владислав, студент 2 курсу (наук. кер.: к.філол.н., доц. Санакоєва Н.Д.) «Просування в Instagram: основні засади копірайтингу».

Викладачки – доцентки Катерина Доценко, Вікторія Ковпак, Юлія Любченко, Катерина Сіріньок-Долгарьова – дискутувавши на актуальні теми з учасниками заходу, відзначили їхню майстерність презентацій, актуальність тем, ефективність їх результатів у практичній діяльності, зокрема в роботі іміджевого відділу факультету.

Факультет журналістики щиро бажає студентам, аспірантам творчих наукових пошуків, нових методологічних оптик, академічної свободи та безмежного інтелектуального простору!

Вікторія Ковпак,

факультет журналістики