Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги мешканців гуртожитків: надійшла інформація щодо переведення субсидійних коштів

10.06.2020 10:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University профспілковий комітет гуртожитки субсидії

Серед пріоритетів адміністрації університету та первинної профспілкової організації ЗНУ – соціальний захист кожного з представників вишівського колективу. Зокрема, це стосується допомоги в оформленні й отриманні субсидій. Звертаємо увагу мешканців гуртожитків ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), котрі оформлювали субсидію в цьому навчальному році. Усім, кому була призначена безготівкова форма субсидії з 1 червня 2020 року,  вона була переведена в готівкову форму (тому у вас обнулилися рахунки в особистому кабінеті «Ощадбанку»). Відзначимо, що виплати за субсидіями попередньо розпочнуться з 12 червня.

Отримати кошти можна буде або на картку Ощадбанку (тим, хто подавав реквізити карти Ощадбанку при оформленні), або за паспортом та ідентифікаційним кодом у будь-якому відділенні Ощадбанку. Виплати, які ви вже отримали, були нараховані за травень. Тож чекайте на смс-повідомлення від Управління соціального захисту населення про переведення коштів. З усіх додаткових питань ви можете звернутись до управління особисто.