Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося дистанційне засідання Вченої ради, присвячене діяльності Інженерного навчально-наукового інституту та перейменуванню коледжів

11.06.2020 13:25 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Вчена рада Інженерний навчально-науковий інститут коледжі

Дев’ятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання Вченої ради вишу в дистанційному режимі. Захід провели у зв’язку з реорганізацією Інженерного інституту та створенням Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ та перейменуванням коледжів університету.

До порядку денного увійшли такі питання: «Про внесення змін до Статуту Запорізького національного університету» (доповідачі – перший проректор Олександр Бондар, начальник юридичного відділу Костянтин Борисов), «Про затвердження Положення про Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету» (доповідачОлександр Бондар), «Про внесення змін та доповнень до Типового положення про орган громадського самоврядування факультету Запорізького національного університету» (доповідач – Олександр Бондар), «Про внесення змін до Положення про Вчену раду Запорізького національного університету» (доповідачі – перший проректор Олександр Бондар, відповідальний секретар Вченої ради ЗНУ Оксана Проценко), «Про затвердження квот представництва у Конференції трудового колективу Запорізького національного університету» (доповідачОлександр Бондар, Костянтин Борисов).

Також учасники розглянули питання: «Про затвердження Положення про відокремлений структурний підрозділ “Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету”» (доповідачі – перший проректор Олександр Бондар, директор ЕПФК Олена Грибанова), «Про затвердження Положення про відокремлений структурний підрозділ “Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету”» (доповідачі – Олександр Бондар, директор ЗГФК Віктор Черненко), «Про затвердження Положення про відокремлений структурний підрозділ “Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету”» (доповідачі – Олександр Бондар, директор ЗМФК Лариса Тютюнник), «Про затвердження Положення про відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету”» (доповідачі ­ Олександр Бондар, директор ФКБХТ Олександр Олійник).

Крім того, серед питань порядку денного були такі, як «Про затвердження Положення про Наглядову раду закладу фахової передвищої освіти (коледжу) Запорізького національного університету» та «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти (коледжу) Запорізького національного університету» (доповідач в обох випадках – перший проректор Олександр Бондар).

Усі учасники дистанційного засідання Вченої ради ЗНУ ознайомилися із порядком денним та надісланими їм матеріалами з усіх його питань. Голосування відбулося шляхом опитування учасників заходу. Кожен із них мав в отриманому бюлетені зробити позначку в рубриці «за», «проти», «утримався» біля винесених на голосування питань. У результаті всі важливі питання, запропоновані увазі учасників Вченої ради, були затверджені згідно з вказаною процедурою.

Керівництво Запорізького національного університету вдячне всім, хто взяв участь у дистанційному засіданні, за плідну та результативну роботу.