Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет і Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали угоду про співпрацю

16.06.2020 12:28 Все Головні новини Угода про співпрацю між вишами академічна мобільність освітня наукова дослідна навчально-методична інформаційна галузі

ЗНУ в особі ректора Миколи Фролова та Київський національний університет імені Тараса Шевченка в особі проректора Олександра Рожка предметом договору визначили співпрацю сторін в освітній, науковій, дослідній, навчально-методичній, інформаційній та інших галузях. Крім того, до переліку спільних проєктів також включили питання організації та проведення наукових, науково-методичних і науково-практичних заходів, підготовки та перепідготовки кадрів вищої кваліфікації.

У документі, котрий укладений на 5 років, йдеться про налагодження взаємовигідної двосторонньої співпраці в освітній та науковій галузях, про забезпечення високого професійного рівня фахівців у галузях права та публічного адміністрування, ґрунтуючись на принципах законності, рівності, тривалої співпраці. До речі, договір є базовим, тож слугуватиме підставою для укладання інших угод. Своєю чергою, кожна зі сторін призначає кваліфікованих спеціалістів для координації діяльності з організації заходів і безпосереднього керівництва.

Відтак, виші упродовж своєї співпраці надаватимуть консультативну допомогу та створюватимуть експертні робочі групи для розробки актуальних наукових проблем. Доречно відзначити, що угоду уклали, керуючись Конституцією України, Законом України «Про вищу освіту», «Про наукову діяльність», «Про запобігання корупції», «Про захист персональних даних» та іншими нормативно-правовими актами.