Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет менеджменту запрошує абітурієнтів вступати до ЗНУ

Факультет менеджменту запрошує абітурієнтів вступати до ЗНУ

17.06.2020 12:15 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту Факультет менеджменту кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності кафедра підприємництва менеджменту організацій та логістики звернення до абітурієнтів профорієнтаційна робота

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення представників факультету менеджменту – Даміра Бікулова, завідувача кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, а також Людмили Бухаріної, завідувачки кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту. Вони розповіли про спеціальності й професійно-освітні програми, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Ознайомитись із відеозаписом, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

Дамір Бікулов запросив абітурієнтів на факультет менеджменту, і зокрема, на кафедру бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Він запропонував вступникам отримати освіту за ступенем «бакалавр», за таким освітніми програмами, як менеджмент міжнародного бізнесу; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. А тим, хто бажає продовжити освіту в магістратурі, Дамір Тагірович розповів про навчання за такими спеціальностями, як бізнес-адміністрування; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; менеджмент закладів освіти, культури та спорту. Дамір Бікулов підкреслив, що навчання в нашому університеті надає можливість отримати провідні позиції в українських та міжнародних компаніях, і це підтверджено на практиці. «Навчання – це й цікаво проведений час, – говорить Дамір Бікулов. – Це розумні й толерантні викладачі; багато корисної інформації; практика в провідних компаніях України та закордоном. Ми гарантуємо, що обираючи наші спеціальності всі випускники будуть працевлаштовані та не пожалкують про свій вибір!»

Людмила Бухаріна, своєю чергою, запросила вступників отримати освіту за двома напрямами, а саме підприємництво та менеджмент, і за такими освітніми програмами, як агробізнес; підприємництво та комерційна логістика; менеджмент організації й адміністрування; менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу. «Наші студенти, – зазначила Людмила Михайлівна, – мають широкий спектр можливостей: практична підготовка на провідних підприємствах регіону; стажування закордоном у Німеччині, Туреччині, Болгарії, Польщі. Можливість навчання за програмами академічної мобільності в європейських вишах. Також залучаємо практиків до викладання наших дисциплін. Ми маємо поглиблену мовну підготовку. Отже, готуємо управлінців, підприємців, лідерів здатних до інновацій». Наприкінці звернення Людмила Бухаріна запросила абітурієнтів в цікавий світ підприємницької освіти та менеджменту на факультет менеджменту Запорізького національного університету. Адже саме тут можна отримати сучасну та якісну освіту за спеціальностями та освітніми програмами:

- Менеджмент • Менеджмент міжнародного бізнесу

- Менеджмент • Менеджмент організацій і адміністрування

- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність • Агробізнес

- Менеджмент • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

- Менеджмент • Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу

- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність • Підприємництво та комерційна логістика

Більше про факультет можна дізнатися на його сторінці у соцмережах:

Telegram: https://t.me/managment_ZNU

Instagram: https://www.instagram.com/znu_management