Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП організували пленерну практику студентів на ландшафтно-паркових і громадських об’єктах Запоріжжя

17.06.2020 16:52 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра акторської майстерності та дизайну пленерна практика

За словами викладача факультету СПП Вероніки Сілогаєвої (кафедра акторської майстерності та дизайну), завдання студентської практики – систематизація та поглиблення основних теоретичних положень із дисциплін, знання яких необхідне для виконання на належному рівні завдань практики: «Рисунок», «Живопис», «Основи кольорознавства», «Основи композиції», «Нарисна геометрія і перспектива». Тож студенти працюють над засвоєнням необхідності поетапної роботи над етюдом, вибором техніки і художніх матеріалів для роботи на пленері.

Крім того, вони знайомляться з особливостями роботи на великих і малих форматах, з правилами застосування різних художніх матеріалів. Власне, пленерна практика студентів ІІ курсу, згідно з навчальним планом проводиться у ІV семестрі упродовж двох тижнів. Базою для проведення навчальної пленерної практики є ландшафтно-паркові та громадські об’єкти міста Запоріжжя.

Факультет СПП