Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові спеціальності «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» Економіко-правничого фахового коледжу сьогодні презентують в онлайн-форматі

Дев’ятнадцятого червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) о 14.00 відбудеться День відкритих дверей, на який запрошують абітурієнтів та їхніх батьків, котрі цікавлять новими спецалностями «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Захід відбудеться в форматі відеоконференції в Zoom. Для майбутніх вступників та їхніх батьків викладачі та керівництво коледжу розповідатимуть про особливості вступу 2020 року на ці спеціальності, про освітні можливості коледжу, матеріально-технічну базу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ.

Нагадаємо, що ЕПК – це сучасний коледж, який пропонує 12 конкурентноспроможних спеціальностей, в якому працює найдосвідченіший колектив педагогів та навчається 835 студентів, для яких організовано цікаве студентське життя. Також під час відеоконференції представники коледжу дадуть відповіді на питання батьків, наприклад, щодо практичної складової в освітньому процесі, місць державного замовлення на різних спеціальностях, умов вступу тощо.

Ідентифікатор конференції 78258123213

пароль 19062020.