Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць у відеозверненні презентувала абітурієнтам п’ять складників їхнього успішного майбутнього

Декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць у відеозверненні презентувала абітурієнтам п’ять складників їхнього успішного майбутнього

Декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць у відеозверненні презентувала абітурієнтам п’ять складників їхнього успішного майбутнього
19.06.2020 10:54 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування відеозвернення декана профорієнтаційна робота

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення до абітурієнтів 2020 року декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць. Тетяна Олександрівна та її помічники – викладачі та студенти факультету – у своєму зверненні до майбутніх вступників розповіли про особливості навчання в ЗНУ. А також презентували п’ять складників, що гарантують випускникам юридичного факультету успішне професійне майбутнє й конкурентноспроможність на світовому ринку праці. Ознайомитись із відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

https://www.youtube.com/watch?v=-0xpaUoHZ38

Звертаючись до абітурієнтів та їхніх батьків, декан Тетяна Коломоєць передусім наголосила:  

- Юридичний факультет із нетерпінням чекає вас, адже ми можемо запропонувати саме те, що дозволить вам у майбутньому бути захищеними, відчувати себе щасливими та успішними у будь-який час, в будь-якому місці та в будь-якій точці світу!

Зокрема, вона презентувала освітньо-професійну програму «Право» з повним циклом рівнів вищої освіти, що має денну та заочну форми навчання:

-Знання права, а також – компетентності, що їх формує юридичний факультет, дозволить вам захистити себе та членів вашої родини, бути корисними для суспільства та держави, а також відчувати комфорт, працюючи у будь-якій галузі – публічній або приватній. Чому «Право»? Тому що це – саме те, що дозволить вам бути успішними й авторитетними! Чому саме наш факультет ви маєте обрати? Тому що багаторічний досвід нашої роботи, нашої кваліфікаційної підготовки дозволив нам визначити те, що сьогодні ми прагнемо запропонувати саме вам – це той унікальний метод підготовки майбутніх конкурентноспроможних фахівців, який містить 5 складників вашого успішного навчання й успішного майбутнього!

Про ці складники розповіли помічники декана й самі студенти юридичного факультету.

Отже, перший складник, який презентував завідувач кафедри цивільного права Дмитро Єрмоленко, – це кадровий склад факультету:

-Усі викладачі юридичного факультету є досвідченими фахівцями з багаторічним досвідом викладацької роботи, всі вони мають учені ступені та наукові звання. Більшість також має досвід практичної роботи. Окрім цього, до викладання дисциплін правничого циклу активно залучаються представники органів місцевого самоврядування, судді, адвокати, що дозволяє забезпечити підготовку правників у форматі дуальної освіти. Також наші студенти мають змогу отримувати знання й від викладачів зарубіжних закладів, із якими в нас укладено договори про співпрацю.

Йшлося і про важливий другий складник успіху – інформаційно-аналітичні ресурси та матеріально-технічну базу юридичного факультету. 

Ось що про це розповіли інші фахівці факультету.

Завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Юлія Пирожкова:

-Необхідним складником якісної освіти є сучасна та досконала матеріально-технічна база вищого навчального закладу. На юридичному факультеті створені належні умови для організації освітнього процесу: зала судових засідань, інтерактивні навчальні аудиторії правничого моделювання, навчальна лабораторія криміналістики, клас судової медицини, які мають сучасне мультимедійне обладнання.

Заступник декана з навчальної роботи Наталя Верлос:

-На юридичному факультеті активно використовується платформа електронного забезпечення навчання та інші інтернет-ресурси. А тому студенти навіть в умовах карантину можуть отримувати якісні фахові знання, об’єктивні оцінки та підтримувати інтерактивний зв’язок із викладачами в режимі онлайн, продовжуючи ефективне навчання на факультеті.

Також у зверненнях представників юридичного факультету окреслили й важливий третій складник успіху – це інтернаціоналізація освіти та соціально активна політика.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи Михайло Ларкін:

-Юридична освіта – це частина інформатизації суспільства. На юридичному факультеті використовуються найсучасніші юридичні технології, які надають змогу отримати його випускникам якісну та конкурентноспроможну юридичну освіту.

Заступник декана з міжнародної роботи Олексій Макаренков:

-Це також – поглиблене вивчення іноземних мов, міжнародна та внутрішня національна академічна мобільність, освітня та наукова грантова діяльність. Адже ЗНУ виступає учасником багатьох міжнародних грантових програм та проєктів із міжнародної співпраці у галузі освіти і науки.

Четвертий складник успіху – це згуртована студентська спільнота, яка є учасником багатьох університетських та суспільних подій, про які розповів заступник декана з виховної роботи Кирило Алімов, згадавши «культурно-масові, спортивні та благодійні заходи, а також співпрацю із правничими громадськими організаціями».

Студентка 4 курсу, денної форми навчання Дарина Куліченко також поділилася своїми думками щодо цього:

- Навчаючись на юридичному факультеті, кожен студент отримує змогу реалізувати себе як особистість, стати лідером студентського самоврядування, взяти участь у культурно-масових заходах і продемонструвати свої таланти, перемогти в наукових конкурсах й олімпіадах, а також спробувати подати грантові заявки й, отримавши фінансування, здійснити свою правничу мрію. Саме тут ми можемо досягти успіху!

П’ятий його складник – це співпраця з випускниками факультету та реагування на запити роботодавця.

Заступник декана з навчальної роботи Ія Пелех:

- Студенти юридичного факультету впродовж усього терміну навчання обов’язково проходять виробничу та навчальну практику в органах місцевого самоврядування, державної влади, судових і правоохоронних органах, де фахівці-юристи допомагають молоді реалізувати їх практичні навички, що потім забезпечать їм додаткові конкурентні переваги на ринку праці.

Наочним прикладом реалізації цього принципу є випускник юридичного факультету, партнер адвокатського об’єднання «Гладкий, Яценко та партнери» Дмитро Яценко:

- Як випускник Запорізького національного університету, і як вже власник юридичного бізнесу, можу із гордістю сказати про те, що ми також, як роботодавці, вже чекаємо на випускників юридичного факультету!

Отже, юридичний факультет ЗНУ чекає саме на Тебе!

Його вступники зможуть здобути універсальну освіту за спеціальністю та освітньою програмою «081 Право (Право)».

Більше інформації про юридичний факультет можна дізнатися на його сторінках у соцмережах:

Telegram: https://t.me/p_r_a_v_o

Instagram: https://instagram.com/sslawznu

Facebook: https://www.facebook.com/sslawznu

 

 

 

Схожі новини