Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Державні екзамени на математичному факультеті пройшли успішно

Державні екзамени на математичному факультеті пройшли успішно

19.06.2020 13:24 Все Головні новини Факультети Математичний Кафедра комп’ютерних наук ЗНУ математичний факультет державні іспити

Днями на математичному факультеті відбулися державні іспити для випускників бакалаврату спеціальностей 6.040302 інформатика та 122 комп’ютерні науки. Процедура складання доповнилась новими змінами, які були обумовлені вимогами карантину – обмеження кількості людей у приміщенні, захисні рукавички та маски, дезинфектор, провітрювання.

Більшість випускників бакалаврату вже працюють або вчителями шкіл, або в інших галузях застосування ІТ, тому вказані зміни вже не були чимость новим і не вплинули на традиційну ділову атмосферу іспиту – екзаменаційний білет, підготовка до відповіді, відповідь членам ДЕК.

Робота ЕК була конструктивною та плідною. Під час оцінювання результатів атестаційного екзамену враховувалися такі показники: змістовність, логічність, грамотність та послідовність викладення матеріалу, правильність розв'язання задач, чіткість та аргументованість відповідей на запитання членів ЕК.

Результати проведення атестаційного екзамену продемонстрували високу успішність і якість навчання. За загальною думкою членів ЕК ці показники є достовірними та підтверджують якість підготовки фахівців-бакалаврів на кафедрі комп'ютерних наук математичного факультету. Студенти чітко формулювали теоретичні положення, розв'язували задачі, що свідчило про ефективність комплексу лекційних, практичних і лабораторних занять, а також про результативність організації контролю за самостійною роботою студентів.

Викладачі відзначили, що сесію закінчено, але вони й не прощалися, бо велика кількість випускників бакалаврату виявила бажання продовжити навчання в магістратурі. Чекаємо на навчання, шановні наші студенти. Здоров’я Вам та високих результатів!

Кафедра комп’ютерних наук ЗНУ