Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ поглиблює зв`язки з іноземними вишами: Економічний університет в Бидгоші (Польща) пропонує кілька спільних ініціатив

Запорізький національний університет підтримує розвиток міжнародного співробітництва та завжди залишається відкритим для подальшої спільної роботи в галузі освіти і науки. В умовах складної ситуації, яка виникла у світі внаслідок поширення COVID-19, наш університет продовжує робити кроки з розширення співробітництва з країнами по всьому світу, адже міжнародна співпраця університетів є необхідним напрямом оптимізації підготовки фахівців, інтеграції в світовий освітній простір. З ініціативи ректора Запорізького національного університету Микола Фролова, було розроблено і направлено близько ста листів партнерам нашого вишу зі словами підтримки та сподіванням плідної та ефективної співпраці в майбутньому. Наразі Університет вже отримав зворотні листи подяки від партнерів із Республіки Білорусь, Іспанії, Румунії, Словацької Республіки.

Незважаючи на складні умови, наш Університет поглиблює коопераційні зв`язки з іноземними вишами. Тож днями, вісімнадцятого червня 2020 року, відбулася онлайн-зустріч із керівництвом Економічного університету в Бидгоші (Республіка Польща), в якій з польської сторони взяли участь проректорка з міжнародної діяльності Marzena Sobczak-Michałowska та голова Центру східного партнерства Magdalena Bergmann, а з української – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан економічного факультету Алла Череп, начальниця відділу міжнародних зв`язків Аліна Осаул. Під час зустрічі сторони звернули увагу на спільні академічні та наукові інтереси, неабиякий потенціал реалізації спільних ініціатив, накопичений досвід співпраці зі стейкхолдерами. Сторони обговорили перспективи проєктної діяльності, яка фінансується польськими та загальноєвропейськими фондами, участь Запорізького національного університету в Асоціації університетів підприємництва, академічну мобільність, програми гостьових лекторів, стажування, участь у літніх школах тощо. Попереду багато кропіткої роботи для розбудови нового партнерства, до якого сторони готові завзято долучитися.