Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда інженерного навчально-наукового інституту «Ефективність» – у півфіналі нового студентського кейс-чемпіонату

Команда інженерного навчально-наукового інституту «Ефективність» –  у півфіналі нового студентського кейс-чемпіонату
24.06.2020 09:27 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кейс-чемпіонат Коронакриза: НБУ завдає удар у відповідь кейс-спільнота України Casers

Новий студентський кейс-чемпіонат від Національного банку України під назвою «Коронакриза: НБУ завдає удар у відповідь» надає молоді унікальну можливість долучитися до здійснення економічної політики на національному рівні. Команда інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Ефективність», набираючись досвіду й впевненості в своїх силах, знову побореться за приз і перемогу. Наукова спільнота, що готує фахівців за напрямом економіка та менеджмент в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ – це фахівці високого рівня, досвідчені практики та поважні науковці. Напрям економіки та менеджменту інститут – перспективний, сучасний, орієнтований на європейський простір. Тож невипадково, що наші студенти неодноразово ставали учасниками різноманітних конкурсів і чемпіонатів. Ось і нині команда «Ефективність» стала учасником півфіналу кейс-чемпіонат від Національного банку України.

У цьому конкурсі наші студенти мають розробити не просто креативні, а й практичні рекомендації щодо виходу економіки з кризи, спричиненою пандемією коронавірусу. Завдяки кейсу «Коронакриза: НБУ завдає удар у відповідь» молодь нашої країни отримає унікальну можливість долучитися до здійснення економічної політики на національному рівні. Серед членів команди «Ефективність», яка представляла на цьому кейсі Запорізький національний університет, є й знайомі, учасники кейс-чемпіонату від «Метінвест», і новачки. Капітаном команди «Ефективність» стала третьокурсниця спеціальності 071 облік і оподаткування Аліса Балашова. Члени команди, які вже отримали досвід участі в кейсах, - це Ілля Макаров, Євгеній Меліхов, Валентина Панайотова й Віталій Самусь. Керівником «Ефективності» та її рушійною силою залишається завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ професор Тетяна Меліхова.

Організація та інформаційний супровід від кейс-спільноти України Casers, діяльність якої підтримує Міністерство освіти та науки України, як і в минулих чемпіонатах були ефективними та вичерпними. За результатами першого туру визначили півфіналістів, яким призначили менторів і надали нове завдання. Ментором команди «Ефективність» став головний менеджер із макроекономічного аналізу  професор «Райффайзен Банк Аваль» Сергій Колодій. Попереду в команд півфінальний етап, тісна співпраця з ментором, який виступає в ролі не тільки порадника, а й практичного експерта та носія цінного досвіду, що сприятиме більш ефективному вирішенню завдання.

У ЗНУ привітали півфіналіста – команду інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ «Ефективність» та побажали взяти від участі в цьому кейсі максимум досвіду, практичних знань і навичок, не шкодувати сил, адже до виходу у фінал залишилося всього кілька кроків. Ваш університет вірить у вас!

Інженерний навчально-науковий інститут