Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед переможців міжнародних й всеукраїнських конкурсів

Представники ЗНУ – серед переможців міжнародних й всеукраїнських конкурсів

25.06.2020 10:54 Все Головні новини Відділ міжнародних зв`язків міжнародна діяльність музичний конкурс академічний вокал

Навесні 2020 року кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Тетяна Гердова взяла участь в XI міжнародному музичному конкурсі-2020, котрий проходив у Белграді (Сербія). Організаторами заходу виступили Асоціація викладачів музичних шкіл Сербії та продюсерська агенція MIR Production.

Власне сам конкурс проводиться з 2010 року. Цьогоріч організатори отримали понад 900 онлайн заявок від митців з 35 країн світу, які представляли 170 міст та 200 музичних установ. Тож Тетяну Гердову привітали з отриманням Диплома лауреата 2-го ступеня в номінації фортепіанний ансамбль!

Також, під час карантину Тетяна Гердова стала лауреатом ІІІ ступеня XII міжнародного фестивалю-конкурсу музики та академічного вокалу «Золотий зорепад», який проходив у м. Дніпро в номінації «Наукові роботи» VII вікова категорія. Крім того, Тетяна Гердова стала лауреатом 1-го ступеня у Всеукраїнському фестивалі талантів «Зірка року online 2020» в номінації Інструментальне мистецтво (фортепіано), доросла вікова категорія.

Як відзначив проректор з наукової роботи Генадій Васильчук, участь у міжнародних конкурсах є невід`ємним складником діяльності науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету. Особливо приємно, що викладачі нашого вишу стають переможцями не тільки міжнародних наукових, але й мистецьких конкурсів, в яких вони гідно представляють Запорізький національний університет та виборюють призові місця.

Аліна Осаул,

начальниця відділу міжнародних зв`язків