Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП триває пленерна практика студентів («Графічний дизайн») на ландшафтно-паркових і громадських об’єктах Запоріжжя

25.06.2020 15:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн Факультет СПП пленерна практика графічний дизайн кафедра акторської майстерності та дизайну

Студенти вже створили ескізи природних та архітектурних форм, рослинного та тваринного світу міста Запоріжжя. За словами викладача факультету СПП Вероніки Сілогаєвої (кафедра акторської майстерності та дизайну), на основі своїх ескізів вони розробили або ще розробляють два постери на тему природи/екології та реклами Запорізького краю. Тож відповідальні та активні студенти (після консультацій) почали здавати роботи. Викладачі мали змогу виокремити постери на тему «природа/екологія» від кількох талановитих студентів. Це: Вінічук Віталіна, Біляченко Софія, Війзер Анастасія, Грабаня Наталія, Васеніна Єва, Осуховський Микита.

Що ж до постерів на тему «Запоріжжя», то тут плідно встигли попрацювати: Лабінська Вероніка, Вінічук Віталіна, Бурий Ігор, Грабаня Наталія, Дорошенко Евеліна, Осуховський Микита.

Нагадаємо, що завдання студентської практики – систематизація та поглиблення основних теоретичних положень із дисциплін, знання яких необхідне для виконання на належному рівні завдань практики: «Рисунок», «Живопис», «Основи кольорознавства», «Основи композиції», «Нарисна геометрія і перспектива». Тож студенти працюють над засвоєнням необхідності поетапної роботи над етюдом, вибором техніки і художніх матеріалів для роботи на пленері.

Крім того, вони знайомляться з особливостями роботи на великих і малих форматах, з правилами застосування різних художніх матеріалів. Власне, пленерна практика студентів ІІ курсу, згідно з навчальним планом проводиться у ІV семестрі упродовж двох тижнів. Базою для проведення навчальної пленерної практики є ландшафтно-паркові та громадські об’єкти міста Запоріжжя.

Факультет СПП