Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі інженерного навчально-наукового інституту успішно пройшло ЗНО з математики

На базі інженерного навчально-наукового інституту  успішно пройшло ЗНО з математики

В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) як в одному з пунктів тестування добре спрацювала команда інструкторів інституту під керівництвом відповідального за роботу пункту проведення ЗНО Миколи Світанька. До неї увійшли: Лілія Головко, Світлана Калініна, Ганна Карпенко, Надія Куриліна, Юлія Малишева, Олена Манькова, Людмила Рудень, Тетяна Сайкова, Ольга Усова.

Завдяки досвіду й сумлінному ставленню до роботи, в умовах карантину під час ЗНО з математики були виконані всі необхідні умови. Згідно з додатковими правилами, викликаних поширенням коронавірусної інфекції, усі учасники зовнішнього незалежного оцінювання та інструктори були забезпечені засобами індивідуального захисту й антисептиками. Перед початком ЗНО приміщення були ретельно провітрені та продезінфіковані. Як біля входу в приміщення, так і під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання зберігалася обов’язкова дистанція півтора метри між учасниками тощо.

Вітаємо вступників-2020 з подоланням першого етапу ЗНО та бажаємо успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання з усіх обраних дисциплін та повернутися до Запорізького національного університету вже як його студенти!

Інженерний навчально-науковий інститут