Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо з Днем Конституції України!

28.06.2020 09:07 вітання День Конституції України

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Цього святкового дня від усього серця вітаємо Вас із важливим державним святом – Днем Конституції України! Пам’ятаємо, що коли у 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю наших громадян, прийняла Основний Закон України — Конституцію, вона стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства, точкою відліку нової епохи в історії нашої держави.

Саме прийняття Конституції України знаменувало собою остаточне становлення України як держави, в основі котрої лежать принципи демократії та свободи, що гарантують забезпечення політичної та економічної свободи суспільства, а також прав та свобод громадянина. Та варто пам'ятати, що виконання законів залежить від кожного з нас. Тому для перемоги нашої країни, її процвітання, ми маємо об’єднатися разом, аби творити вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну і багату державу, побудовану на основах європейської демократії. Ми щиросердно бажаємо Вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!