Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До абітурієнтів звернулася голова студради Світлана Корнієнко, щоб розповісти про численні можливості самореалізації молоді у виші

30.06.2020 11:19 Все Головні новини Профорієнтаційна робота студентська рада органи студсамоврядування звернення до абітурієнтів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення голови студентської ради вишу Світлани Корнієнко. Вона розповіла абітурієнтам про діяльність органів самоврядування у виші та безліч можливостей для молоді.

Ознайомитись із відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ - це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

Зокрема Світлана відзначила:

- Я - та людина, яка захищає твої права та захищає твої інтереси. Гадаю, що про якісне навчання тобі вже багато розповіли, тому покажу тобі університет з іншого боку. Тут проводився фестиваль студентських організацій, відкриті репетиції Miss University, перший виступ чирлідерської команди ЗНУ "Чір", екопокази, де знімали чимало роликів від ЗНУ-ТВ. Я розкажу тобі топ-5 секретів, як стати крутим ЗНУ-шником. Перше – брати участь у національних обмінах "Плацкарт". Друге – вступити до студентської організації. Третє – виступити на ЗНУ-шній сцені. Четверте – відвідати літній легендарний форум; та п'яте, і найголовніше – створити власний проєкт. Хочеш дізнатись, як досягти в цьому успіху? Слідкуй за нами!